Szkolenia

boot Düsseldorf 2014

Napisał 
Dział: wydarzenia
niedziela, 05 styczeń 2014 01:45

Targi wodne  Düsseldorf 2014
między innymi Hala 1 - kryty basen, Hala 3 - Centrum nurkowe, zabawy w szklanej wieży, testy sprzętu, prezentacje itp.
więcej informacji na stronie organizatora.

Czytany 4697 razy
Banana Divers

Oferujemy Wam szkolenie na wszystkich poziomach rekreacyjnych i technicznych oraz świetną zabawę. Obiecujemy, że pierwsze zejście pod wodę będzie zaledwie początkiem wielkiej przygody z nurkowaniem, w której będziemy Wam towarzyszyć.

Artykuły powiązane

 • Baltictech 2015

  Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Konferencji Nurkowej Baltictech, która odbędzie się w tym roku w dniach 21-22 Listopada na terenie Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni.  Jak w poprzednich latach, patronat nad imprezą objął Prezydent Gdyni pan Wojciech Szczurek.

 • Wiatra i Woda

  Od kilku lat każdorazowo w Targach WIATR i WODA w Warszawie bierze udział ponad 400 wystawców z Polski i zagranicy i blisko 40 000 zwiedzających. To czyni nasze Targi największą tego typu imprezą w kraju jedną z największych w Europie. Rangę Targów WIATR i WODA podkreśla również fakt przyznawania na nich najważniejszych nagród branżowych, w tym Nagrody Jacht Roku w Polsce (Polish Yacht of the Year), Gwoździ Targów WIATR i WODA im. Jerzego Fijki, Nagród Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych, nagród i wyróżnień PZŻ, PZMWiNW, WOPR i PTTK. Targi odbywają się przy tym pod patronatem najwyższych władz resortowych, uznanych organizacji i stowarzyszeń branżowych, przy wydatnej współpracy wiodących ogólnopolskich, regionalnych i branżowych mediów.

  W ciągu blisko 25 lat istnienia Targi WIATR i WODA gościły i wciąż goszczą największe gwiazdy sportów wodnych, olimpijczyków, zawodników regatowych, podróżników i odkrywców. Mało jest imprez targowych w Polsce, na których możemy z taką dumą prezentować ofertę polskich firm ? znakomitych producentów zaawansowanych technologicznie wyrobów, które podbijają nie tylko europejskie ale i światowe rynki.

  Podczas ostatnich jubileuszowych 25. Targów WIATR i WODA 2013 swoją ofertę zaprezentowało 403 Wystawców ? a wśród nich producenci, importerzy i dystrybutorzy z Polski, Brazylii, Estonii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Niemiec, Ukrainy, Wielkiej Brytanii. Była to druga co do wielkości w historii imprezy prezentacja jednostek, osprzętu, akcesoriów i ofert ze wszystkich dziedzin aktywnego wypoczynku związanego z wodą pod względem liczby wystawców i prezentowanego asortymentu.

  Przygotowując tegoroczną 26. edycję Targów WIATR i WODA kontynuujemy jej uniwersalną formułę: wydarzenia o dużej doniosłości dla profesjonalistów, a równocześnie żeglarskiego święta oczekiwanego przez szeroką publiczność. Dokładamy przy tym wszelkich starań, aby była pod każdym względem okazalsza i ciekawsza od poprzedniej.

 • Targi 'Podwodna Przygoda'

  Zapraszamy na piątą edycję Targów Nurkowych ?Podwodna Przygoda", które odbędą się już 8 i 9 lutego 2014 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Banana Divers

Wydarzenia

Baltictech 2015

Baltictech 2015

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Konferencji Nurkowej Baltictech, która odbędzie się w tym ro...

Informacje

Basen w każdy czwartek 19.30

Basen w każdy czwartek 19.30

Jak co roku zajęcia basenowe będą realizowane w każdy czwartek o godzinie 19.30Pierwsze spotkanie od...

Szkolimy

IDF
 
logo_kdp_cmas
 
logoPSAI
 
padi_logo
 
dan02
 

Bezpieczna Hańcza

 

Partnerzy

Partnerzy

SantiSafe WatherAmmoniteXdeep
JoomShaper