Szkolenia

Kalatówki 2014

Napisał  środa, 05 luty 2014 12:33

Zlot instruktorów CMAS odbył się w Zakopenem na Kalatówkach. W schronisku górskim na wysokości 1200 metrów obradowali miłośnicy nurkowania i zawodowi instruktorzy.
W programie zorganizowanego zlotu znalazły się ciekawe wykłady m.in. doktora Jacka Kota, Marcina Dąbrowskiego, Michała Górnego.

Jako instruktorzy CMAS braliśmy również udział w spotkaniach o tematyce nurkowej oraz w wymianie doświadczeń szkoleniowych, technicznych i sprzętowych. Niektóre dyskusje były burzliwe, ale świadczy to o zaangażowaniu instruktorów w swoją pasję

Piękne widoki i otaczające nas tatry wołały by ruszyć się ze schroniska i aktywnie spędzić ten czas. Nie przeszkadzało nam, że musieliśmy zejść i wejść z Kuźnic na Kalatówki i z powrotem. Mimo małej ilości śniegu w Zakopanem i nielicznych działających ośrodków narciarskich, wybraliśmy się na narty do Jurgowa. Odbyliśmy porządny spacer na Kondratową, niektórzy wyjechali do term. Ale najbardziej spodobała nam się atmosfera na skokach narciarskich na dużej Krokwi, gdzie kibicowaliśmy naszym. Przemyciliśmy shishę, która wywołała zainteresowanie otaczających nas kibiców. Ponad 40 tysiecy ludzi ubranych w biało czerwone barwy oraz trąbki sprawiły, że chcieliśmy wziąć udział w skokach indywidualnych kolejnego dnia. I mimo deszczu kibicowaliśmy równie entuzjastycznie jak dnia poprzedniego.

Kalatówki zakończone zostały miłym akcentem wręczania dyplomów każdemu uczestnikowi oraz koncertem grupy Mordewind, a przy muzyce instruktorzy nurkowania odkryli w sobie taneczne zdolności.

Czytany 4163 razy
Banana Divers

Oferujemy Wam szkolenie na wszystkich poziomach rekreacyjnych i technicznych oraz świetną zabawę. Obiecujemy, że pierwsze zejście pod wodę będzie zaledwie początkiem wielkiej przygody z nurkowaniem, w której będziemy Wam towarzyszyć.

Więcej w tej kategorii: « Egipt styczeń 2014

Banana Divers

Wydarzenia

Baltictech 2015

Baltictech 2015

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Konferencji Nurkowej Baltictech, która odbędzie się w tym ro...

Informacje

Basen w każdy czwartek 19.30

Basen w każdy czwartek 19.30

Jak co roku zajęcia basenowe będą realizowane w każdy czwartek o godzinie 19.30Pierwsze spotkanie od...

Szkolimy

IDF
 
logo_kdp_cmas
 
logoPSAI
 
padi_logo
 
dan02
 

Bezpieczna Hańcza

 

Partnerzy

Partnerzy

SantiSafe WatherAmmoniteXdeep
JoomShaper