Szkolenia

relacje z wyjazdów

Kalatówki 2014

Napisał środa, 05 luty 2014 12:33
Zlot instruktorów CMAS odbył się w Zakopenem na Kalatówkach. W schronisku górskim na wysokości 1200 metrów obradowali miłośnicy nurkowania i zawodowi instruktorzy.W programie zorganizowanego zlotu znalazły się ciekawe wykłady m.in. doktora Jacka Kota, Marcina Dąbrowskiego, Michała Górnego.

Egipt styczeń 2014

Napisał środa, 05 luty 2014 12:31
Egipt styczeń 2014 CoolBananowy wyjazdTradycyjnie jak co roku, po mile spędzonym, dłuuugim Sylwestrze, wyjechaliśmy na początku stycznia z Bananową grupą do Dahab. Dołączyła do nas przesympatyczna ekipa z Cool Dive oraz (w ostatniej chwili) ?pomarańczka"- czyli Wiesiu ze swoim suchym skafandrem.

Jesienne Attersee

Napisał poniedziałek, 14 październik 2013 14:26
Po raz kolejny powitaliśmy jesień nad urokliwym, alpejskim jeziorem Attersee w Austrii. Dotarliśmy do miejsc noclegowych wczesnym rankiem i mieliśmy cały dzień na spacery i zwiedzanie. Bardziej ambitni wchodzili do wody tego samego dnia w ulubionym miejscu.

Wyjazdowy Październik

Napisał wtorek, 20 listopad 2012 15:43
Październik kojarzy się nam z chłodnymi wieczorami, deszczem i jesiennym, melancholijnym nastrojem. Jednak grupa Banana Divers postanowiła stanąć przeciwko naturze i miesiąc Październik poświęciła na wyjazdy nurkowe dalej na południe. Na początku miesiąca odbył się wyjazd nad jezioro Attersee, otoczone malowniczymi górami. I nie pomylił się Bananowy team, który codziennie…

Nurkowanie w Attersee

Napisał czwartek, 17 listopad 2011 10:47
Nurkowanie w Attersee po raz kolejny okazało się świetne, cały zespół, który uczestniczył w wyjeździe wrócił do domu naładowany pozytywną energią oraz z miłymi wspomnieniami. Co prawda widoczność może nie była tak wspaniała jak zawsze, ale i tak była bardzo dobra. W galerii umieściliśmy parę zdjęć z Nurkowania w Attersee:…

Banana Divers

Wydarzenia

Baltictech 2015

Baltictech 2015

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Konferencji Nurkowej Baltictech, która odbędzie się w tym ro...

Informacje

Basen w każdy czwartek 19.30

Basen w każdy czwartek 19.30

Jak co roku zajęcia basenowe będą realizowane w każdy czwartek o godzinie 19.30Pierwsze spotkanie od...

Szkolimy

IDF
 
logo_kdp_cmas
 
logoPSAI
 
padi_logo
 
dan02
 

Bezpieczna Hańcza

 

Partnerzy

Partnerzy

SantiSafe WatherAmmoniteXdeep
JoomShaper