Szkolenia

Wyjazd nurkowy nad Morze Białe!

Napisał  niedziela, 01 marzec 2015 18:41

Wyjazd nurkowy nad Morze Białe!
Czy chcecie zanurkować pod lodem, ale tym razem w innym miejscu niż Hańcza? Może tym razem wybierzemy się na podlodowe...do Rosji Północnej?

Morze Białe i krąg podbiegunowy północny już w zasięgu ręki - tylko z Banana Divers!

Wraz z naszymi przyjaciółmi z Moskwy planujemy wyjazd aż za Murmańsk, nad Morze Białe, gdzie będziemy pływać z białuchami!

White Sea czy Biełoje Morie to część oceanu Arktycznego, głęboko wcięte w ląd, z maksymalną głębokością sięgającą 350 metrów. Temperatura wody zimą, nawet do -2 stopni Celsjusza.
Cały obszar Morza Białego traktowany jest jako część terytorialna Rosji (będą potrzebne wizy).
Zarośla listownic i ukwiały zachęcają do fotografii, liczne piękne ścianki do penetracji, a walenie białe do zabawy!

Biełoje Morie?

Data: 16-22 Marzec 2015

Ceny:

 • 80 Euro- zakwaterowanie i wyżywienie (dwa posiłki) / doba
 • 80 Euro- 1 dzień nurkowy: (cena zawiera: ciepły namiot na lodzie, przejazd na miejsce nurkowe [pojazd śniegowy- ratrak/skuter śnieżny] , lunch na lodzie, obsługę powierzchniową, wycięcie dziury, opiekę naziemną itp.)
 • Dodatkowo- można skorzystać z oferty wyprawy na nurkowanie z waleniami białymi
 • Około 1880 PLN- przelot Warszawa- Murmańsk- Warszawa

kontakt:
Jarek: 502764747
Aga: 883793144
50 Euro- transfer lotnisko- baza nurkowa Arctic Circle

 

Czytany 2881 razy
Banana Divers

Oferujemy Wam szkolenie na wszystkich poziomach rekreacyjnych i technicznych oraz świetną zabawę. Obiecujemy, że pierwsze zejście pod wodę będzie zaledwie początkiem wielkiej przygody z nurkowaniem, w której będziemy Wam towarzyszyć.

Artykuły powiązane

 • Safaga Rodzinnie Lipiec 2015

  W wakacje baza nurkowa Banana Divers oferuje rodzinny wyjazd do spokojnej Safagi. Wyjazd połączony będzie z nurkowaniem, a dla dzieci nienurkujących przewidujemy wodne atrakcje.

 • Nurkowy wyjazd do Egiptu 23 I- 30 I 2015

  Safaga to małe lecz urokliwe miasto w Egipcie znajdujące się na wybrzeżu Morza Czerwonego, około 50 km na południe od Hurghady. To małe portowe miasto posiada kilka kurortów i hoteli. W tym Imperial Shams Abu Soma Resort, w którym będziemy tym razem zakwaterowani.

 • Safaga Egipt w Kwietniu 2014

  Baza Banana Divers organizuje wyjazd do uroczej Safagi w Egipcie. Rafy koralowe kuszą nas swymi kolorowymi rybkami. W Safadze można natknąć się na delfiny- zarówno pod jak i nad wodą, które potrafią popisywać się przed statkiem. Ale nie tylko ryby i rafy zachęcają do wyjazdu. Jeśli marzycie o aktywnym wypoczynku nurkując i zwiedzając południowe rafy Morza Czerwonego, jeśli lubicie dobrą zabawę w doborowym towarzystwie i klimat Egiptu- serdecznie zapraszamy na wyjazd z Bananami ;)

 • Egipt styczeń 2014

  Egipt styczeń 2014 CoolBananowy wyjazd
  Tradycyjnie jak co roku, po mile spędzonym, dłuuugim Sylwestrze, wyjechaliśmy na początku stycznia z Bananową grupą do Dahab. Dołączyła do nas przesympatyczna ekipa z Cool Dive oraz (w ostatniej chwili) ?pomarańczka"- czyli Wiesiu ze swoim suchym skafandrem.

 • Wyjazdowy Październik

  Październik kojarzy się nam z chłodnymi wieczorami, deszczem i jesiennym, melancholijnym nastrojem. Jednak grupa Banana Divers postanowiła stanąć przeciwko naturze i miesiąc Październik poświęciła na wyjazdy nurkowe dalej na południe. Na początku miesiąca odbył się wyjazd nad jezioro Attersee, otoczone malowniczymi górami. I nie pomylił się Bananowy team, który codziennie między nurkami opalał się w ogrodzie państwa Kernów, w miejscowości Weyregg.

Banana Divers

Wydarzenia

Baltictech 2015

Baltictech 2015

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Konferencji Nurkowej Baltictech, która odbędzie się w tym ro...

Informacje

Basen w każdy czwartek 19.30

Basen w każdy czwartek 19.30

Jak co roku zajęcia basenowe będą realizowane w każdy czwartek o godzinie 19.30Pierwsze spotkanie od...

Szkolimy

IDF
 
logo_kdp_cmas
 
logoPSAI
 
padi_logo
 
dan02
 

Bezpieczna Hańcza

 

Partnerzy

Partnerzy

SantiSafe WatherAmmoniteXdeep
JoomShaper